Hľadáte spôsob, akým by ste vo vašom interiéri ušetrili miesto? Hľadáte zároveň nejaký moderný prvok, s ktorým by ste tieto priestory vynovili? V oboch prípadoch existuje tá istá odpoveď, skúste vsadiť na sklenené posuvné dvere Lmmont.

Možno sa pýtate prečo? V takomto prípade by sme si mali vysvetliť vlastnosti a výhody sklenených posuvných dverí.

otvorené dver

A začnime najskôr tým, že sa zameriame na materiál, akým je sklo. V tejto spojitosti sú známe jeho vlastnosti ako optické zväčšovanie a priepustnosť svetla. Tieto stránky sú oceniteľné aj z hľadiska dverí, opticky zväčšené a hlavne zdravo presvetlené priestory sú v mnohých prípadoch výsadou. Keď plánujeme rozdeliť priestor na požadované časti, určite by sme sa radi vyhli tomu, aby sme museli riešiť stiesnené a tmavé miesta, ktoré tu potom vzniknú. No a práve v takýchto prípadoch oceníme umiestnenie sklenených posuvných dverí, tie nielenže ušetria miesto navyše, no takisto plnia totožnú úlohu ako okno, miestnosť obohacujú o potrebné denné svetlo.

Potom je tu aj neprehliadnuteľná stránka tohto interiérového prvku, akou je krásny a štýlový dizajn. Elegantný, estetický a moderný, presne taký je dizajn takýchto dverí, ktorými tak rozhodne obohatíte váš interiér aj po vizuálnej stránke. Miestnosť, ktorá zostávala šedá, stereotypná a možno zastaraná, razom chytí nový dych, bude pôsobiť inovovane a dokonca moderne. Nehovoriac o tom, že sklenený dizajn je už niekoľkoročným trendom v bývaní. A to nehovoríme len o administratívnych priestoroch, ale v posledných rokoch aj o bežných domácich interiéroch.

biele dver

A možno má niekto predstavu, že tieto dvere sa v skutočnosti vyrábajú  z obyčajného skla, teda z veľmi labilného a krehkého materiálu. To samozrejme nemôže byť pravda, takéto dvere musia aj niečo ustáť a práve preto sa pri ich výrobe používa špeciálne kalené, tvrdené, bezpečnostné sklo, to odolá bežným nárazom.