Po náročných dňoch v práci si každý zaslúži poriadny relax a uvoľnenie. Čítanie kníh, prechádzky v prírode či pozeranie nejakej dobrej komédie síce dokáže človeka odpútať od pracovného nasadenia, ale prečo si občas nedopriať nejakú kvalitnejšiu starostlivosť, napríklad masáž? Klasické a Thajské masáže výborne zregenerujú a uvoľnia vaše telo, ale ak máte záujem svoju relaxáciu posunúť na vyššiu úroveň, potom je pravdepodobne čas vyskúšať tantrickú masáž. Tantrická masáž okrem uvoľnenia a posilnenia sexuálneho prežívania pomáha pri problémoch s otehotnením, bolestivým pohlavným stykom, prostatou alebo predčasnou erekciou. Blahodarne pôsobí nielen na telo, ale aj na dušu. Má pozitívny vplyv pri strate chuti do života, nedostatku energie aj pri depresii. Nemá typický mechanický postup. Zameriava sa skôr na prijímanie a dávanie energie medzi masérkou a klientom. Čím viac sa dokážete tejto energii otvoriť, tým hlbší zážitok vám táto masáž poskytne. Jej základným postupom sú dotyky pierkami, kožušinkami, pri ktorých vďaka skúseným masérkam budete vnímať energie v tele, aké ste doteraz nepoznali a dosiahnete maximálne uvoľnenie. Dôležitou súčasťou je aj masáž teplým olejom.

olej na tantrickú masáž

Ako spomínaná tantrická masáž prebieha? Po zoznámení s vašou masérkou na vás čaká šálka čaju či kávy a následne krátka očistná sprcha. Potom začína samotná tantrická masáž, ktorú zvyčajne sprevádza príjemná orientálna hudba. Profesionálna masérka vám masíruje celé telo, aby ste dosiahli úplne uvoľnenie. Potupne sa prepracuje až k vašim intímnym partiám. Pre maximálne umocnený zážitok je dôležité otvoriť sa týmto novým intenzívnym pocitom a dokázať ich prijať. Záver je zvyčajne na vašich preferenciách, masérka sa s vami môže rozprávať alebo vás jemne hladiť, kým sa vaša energia upokojí. Dostanete priestor na odpočinok a potom opäť nasleduje očistná sprcha, ktorou ukončíte celý rituál.

tantrická masáž

Pokiaľ ste z Bratislavy alebo okolia hlavného mesta a potrebujete zaslúžený relax, navštívte tantra spa Bratislava tantra. Tantrickú masáž tu vykonávajú skúsené masérky, ktoré sa postarajú o nezabudnuteľný zážitok, vďaka ktorému bude vaše telo aj duša ako znovuzrodené.